eko medycyna

ekolekarze, detoksykacja, hipertermia, sauna na bliską podczerwień

sauna detoksykacyjna

Kwiecień 20th, 2017

 

Sauna na bliską podczerwień = sauna NearInfraRed.
Hipertermia terapeutyczna na każdą kieszeń.

Ośrodki hipertermii oferują kosztowne leczenie wyrafinowanymi aparatami, które sprawdzają się w sytuacji, gdy choroba jest tak zaawansowana, że pacjent wymaga stałego nadzoru lekarskiego.  Sauna nearInfraRed jest jedynym urządzeniem, które przy takich samych parametrach daje możliwość komfortowego i bezpłatnego korzystania z terapii w domu.

Podczas wczasów/warsztatów detoksykacyjnych, możesz skorzystać z terapii oryginalną amerykańską sauną nearInfraRed firmy saunaspace.

Kontakt do amerykańskiego producenta sauny na bliską podczerwień: sales@saunaspace.com.

Kontakt do polskiego producenta sauny na bliską podczerwień: info@saunamedica.pl

Informacje na temat terapii sauną oraz plan samodzielnego jej wykonania znajdziesz w publikacji: dr L. Wilson „Terapia sauną w celach detoksykacyjnych i leczniczych”, którą możesz zamówić w naszej księgarni (info@ekomedycyna.net.pl).

Kontakt do lekarza prowadzącego osoby korzystające z terapeutycznej sauny w domu jako elementu Programu Równoważenia Składników Odżywczych: dr Anna Sosnowska, info@ekomedycyna.net.pl

Dlaczego lampowa sauna na bliską podczerwień a nie promiennikowa sauna na podczerwień czyli dlaczego NearInfraRed a nie Infrared, przeczytaj tutaj:

http://drlwilson.com/Articles/SAUNA.NEAR.V.FAR.POLISH.pdf

eko medycyna

ekolekarze, detoksykacja, hipertermia, sauna na bliską podczerwień